Aktualitātes

 • AS “Daugavpils satiksme” informē, ka plānoto remontdarbu laikā Cietokšņa un Parādes ielas krustojumā no š.g. 04.jūlija plkst. 01.00 līdz 05.jūlijam plkst. 19.00 autobusu maršrutu Nr. 4, 5, 11, 13, 13A, 16, 17A un 21 autobusiem nebūs iespējams braukt taisni pa Cietokšņa ielu no/uz Autoostu. Līdz ar to autobusam, braucot no centra, nāksies apbraukt minēto ceļa posmu pa Lāčplēša, Stacijas, Kandavas, Sporta un Cietokšņa ielām, bet, braucot uz centru, pa Cietokšņa, Kandavas, Stacijas un Lāčplēša ielām. Līdz ar to nebūs iespējams piebraukt pie pieturas “Rīgas iela”.

  Kā arī autobusu maršrutam Nr.9 saskaņā ar paredzētam shēmām līdz š.g. 20.jūlija plkst. 18.00 nebūs iespējams veikt pagriezienu no Cietokšņa ielas uz Parādes ielu. Līdz ar to autobuss, braucot no pilsētas centra, nepiebrauks pie pieturas “Rīgas iela“.

  Uzziņas pa tālr. +371 65425270

  AS "Daugavpils satiksme"

 • Sakarā ar grozījumiem MK noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", sākot ar 1.jūliju aizsargmaskas sabiedriskajā transportā nebūs obligātas. Tomēr gribam uzsvērt, ka aizsargmasku nēsāšanai sabiedriskajā transportā tiek saglabāts rekomendējošs raksturs.

 • Remontdarbu laikā Judovkas mikrorajonā Lielā ielā no š.g. 02.jūlija plkst. 12.00 autobusu maršrutu Nr. 8 un 15 autobusiem nebūs iespējams braukt taisni pa Lielo ielu un piebraukt pie pieturvietām “Zemnieku iela”, “Kooperācijas iela” un “Judovka”. Sabiedriskā transporta kustība tiks organizēta pa Silenes un Austrumu ielām (kur tiks ierīkotas pagaidu pieturas) līdz krustojumam ar Ostrovska ielu, kur autobuss veiks apgriezienu un turpinās kustību atpakaļvirzienā.

  Autobusu maršruta Nr.22 autobusi apgriezīsies Lielās un Silenes ielas krustojumā un turpinās kustību atpakaļvirzienā.

  Esoša kustības shēmas daļa

  Remontdarbu laikā kustības shēmas daļa

  Uzziņas pa tālr. +371 65425270

  AS "Daugavpils satiksme"

 • 29.jūnijā ap 22:04 Cietokšņa un Kandavas ielas krustojumā notika avārija. Autobuss 17a brauca pa galveno ceļu, automašīna Audi iebrauca autobusa kreisajā priekšējā riteņa pusē no mazāksvarīga ceļa. Pēc sadursmes autobusu izmeta uz sadalošu joslu. Sadursmes rezultātā autobusa akumulatora nodalījumā notika īssavienojums, bet vadītājs laicīgi nodzēsa uguni. Autobusā atradās vadītājs, konduktors un viens pasažieris. Automašīnā Audi autobusa vadītājs nevienu neatrada. Cietušo ar bojājumiem nav, bet Volvo autobusa bojājumus un nodarīto kaitējumu vēl vērtēs eksperti.

 • Karstā laikā slikti var palikt jebkur - tramvaji, autobusi un mikroautobusi nav izņēmums. Diemžēl ne visos AS “Daugavpils satiksme” autobusos un tramvajos autoparka vecuma dēļ ir gaisa kondicionieris. Ja karstuma dēļ sabiedriskajā transportā Jums palika slikti, ir šādi rīcības varianti:

  - Ja iespējams, apsēdieties un izdzeriet ūdeni vai izejiet nākamajā pieturvietā, svaigā gaisā.

  - Ja jūtat, ka paliek ļoti slikti - palūdziet konduktoru vai vadītāju izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

  Bieži vien, lai sajustos labāk, pietiks ar svaigu gaisu un ūdeni. Bet ja jūtaties pavisam slikti, nekautrējieties lūgt palīdzību. Ja konduktors vai vadītājs ir pārāk tālu, lūdziet palīdzību citiem pasažieriem. Ja esat pasažieris un redzat, ka citam cilvēkam iespējams paliek slikti - neesiet vienaldzīgs, palīdziet, pajautājiet vai šai personai ir nepieciešama medicīniskā palīdzība un izsauciet to.

 • AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 01.aprīļa brīvdienās eksperimentālā kārtā uz trim mēnešiem ieviestais reiss maršrutā Nr.2 “Autobusu parks – Jaunforštadte – Reģionālā slimnīca – Autoosta” ar atiešanas laiku no pieturas “Aveņu iela” plkst. 06.15, no š.g. 1 jūlija tiks iekļauts pastāvīgajā maršrutu tīklā.

  Uzziņas pa tālr. +371 65425270

  AS "Daugavpils satiksme"

 • AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 1. jūlija uz trim mēnešiem vēla vakara reisi autobusa maršrutam Nr. 10 “Autoosta – Ruģeļi – Autoosta” darba dienās ar atiešanas laiku no pieturas “Autoosta” plkst. 22.30 un plkst. 23.35 tiks apvienoti vienā ar atiešanas laiku no Autoostas plkst. 22.35 un attiecīgi no pieturas “Ruģeļi” plkst. 23.00.

  Uzziņas pa tālr. +371 65425270

  AS "Daugavpils satiksme"

 • AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 1. jūlija uz trim mēnešiem vēla vakara reisi autobusa maršrutam Nr. 8 “Autoosta – Judovka – Autoosta” katru dienu ar atiešanas laiku no pieturas “Autoosta” plkst. 22.40 un plkst. 23.35 tiks apvienoti vienā ar atiešanas laiku no pieturas “Autoosta” plkst. 22.35 un attiecīgi no pieturas “Judovka” plkst. 23.08.

  Uzziņas pa tālr. +371 65425270

  AS "Daugavpils satiksme"

 • Kaut gan AS valstī tika atcelta, AS “Daugavpils satiksme” joprojām uzskata, ka visu transportlīdzekļu dezinfekcija ir viena no svarīgākajām nepieciešamībām. Papildus rūpīgai transportlīdzekļu tīrīšanai ik pēc 1-2 dienām, katru pirmdienu tiek veikta pilnīga dezinfekcija. Mēs uztraucamies par iedzīvotāju un mūsu darbinieku veselību, un ceram, ka šie pasākumi palīdzēs novērst dažādu vīrusu uzliesmojumus.