Par izmaiņām tramvaju kustības sarakstā

AS “Daugavpils satiksme” Kohēzijas fonda projekta “Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā” ietvaros uzsāk sliežu ceļu rekonstrukciju posmā no Vienības ielas līdz Stacijas ielai.

Lai veiktu pārbūves darbus, no 2019. gada 16. jūnija (svētdiena) darbu veikšanas laikā tramvaju kustība tiks organizēta pa vienu sliežu ceļu. No 2019. gada 16. jūnija līdz 2019. gada 16. augustam tramvaju kustības ierobežojumi skars posmu no Imantas ielas līdz Ģimnāzijas ielai virzienā no Ķīmijas uz centru, šajā posmā esošā pietura “Universitāte” tiks pārcelta uz Imantas un Vienības ielas krustojumu, savukārt pietura “Vienības nams” tiks īslaicīgi slēgta.

Ņemot vērā tramvaju kustību pa vienu sliežu ceļu un paredzamo gaidīšanas laiku, tiks mainīts 1. maršruta tramvaju kustības saraksts (skat. zemāk). Pasažierus lūdzam ņemt vērā arī to, ka faktiskais tramvaju pienākšanas un atiešanas laiks pārbūves darbu dēļ var atšķirties no kustības sarakstā norādītā līdz pat +/- 5 min.

3. maršruta tramvaju kustība arī var tikt īslaicīgi kavēta, tomēr būtiskas novirzes no esošā kustības saraksta nav sagaidāmas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

1. tramvaja kustības saraksts remontdarbu laikā (iespējama novirze līdz +/- 5 min.)


Uzziņas pa tālr. +371 65446705

AS "Daugavpils satiksme"