Ieviesti jauni autobusu nakts maršruti Nr.21, Nr.22.

 Ieviesti jauni autobusu nakts maršruti Nr.21, Nr.22.

No 2015.gada 1.augusta nakts maršruti Nr.21 un Nr.22 ir iekļauti Daugavpils pilsētas autobusu pastāvīgajā maršrutu tīklā.

Maršruts Nr.21.:

1. reiss: Autobusu parks - Daugavpils AO - Jaunforštadte – Viduspoguļanka -  Mežciems - Cietoksnis -  Daugavpils AO - Autobusu parks.

 

2. un 3. reiss: Daugavpils AO – Cietoksnis – Mežciems – Viduspoguļanka –Jaunforštadte - Daugavpils AO

Maršruts Nr.22:

Autobusu parks – Daugavpils AO – Nīderkuni – Judovka – Ruģeļi - Jaunbūve –  Ķimiķu c-ts - Jaunstropi – Vecstropi –  Križi.

Šie nakts maršruti paredzēti pilsētniekiem, kuri agri sāk vai vēlu beidz darbu, kā arī Daugavpils - Rīga (atiešanas laiks plkst.03.05.) pasažieriem. Autobusu maršrutu Nr.21 un Nr.22 liels pieprasījums ir vērojams dažādu svētku un pasākumu laikā, kad vēlā diennakts laikā iedzīvotājiem tiek nodrošināta iespēja tikt uz mājām vai uz kāda pasākuma, svinību norises vietu.

Maršruts Nr.21:

1 reiss.

Autobusu pietura

atiešanas laiks plkst.

Daugavpils Autoosta

01:10

Jaunforštadte (Aveņu iela)

01:20

Viduspoguļanka (Vāveru iela)

01:30

Mežciems (Sanatorija ”Mežciems”)

01:35

Cietoksnis (Policija)

01:40

 

2. un 3. reiss.

Autobusu pietura

atiešanas laiks plkst.

Daugavpils Autoosta

03:40;  04:40

Cietoksnis (Policija)

03:50;  04:50

Mežciems (Sanatorija ”Mežciems”)

03:55;  04:55

Viduspoguļanka (Vāveru iela)

04:00;  05:00

Jaunforštadte (Aveņu iela)

04:10;  05:10

 

Maršruts Nr.22.

Daugavpils AO - Križi

Autobusu pietura

atiešanas laiks plkst.

Daugavpils Autoosta

01:10

Nīderkuni (Tirgoņu iela)

01:16

Judovka (Zemnieku iela)

01:24

Ruģeļi (Apšu iela)

01:35

Jaunbūve (Jaunbūve)

01:40

Ķimiķu c-ts (Zeļinska iela)

01:45

Jaunstropi (Internātskola)

01:50

Vēcstropi (Vēcstropi)

01:55

Križi (Križi)

 

 

Maršruts Nr.22.

Križi – Daugavpils AO

Autobusu pietura

atiešanas laiks plkst.

Križi (Križi)

03:25;  04:40

Vēcstropi (Vēcstropi)

03:30;  04:45

Jaunstropi (Internātskola)

03:35;  04:50

Ķimiķu c-ts (Zeļinska iela)

03:40;  04:55

Jaunbūve (Jaunbūve)

03:45;  05:00

Ruģeļi (Apšu iela)

03:50;  05:05

Nīderkuni (Tirgoņu iela)

04:06;  05:21

Judovka (Zemnieku iela)

04:14;  05:29

Daugavpils Autoosta

04:20;  05:35