Drīz tiks atklāts jaunais autobusu maršruts

Atbalstot Piena kombināta mikrorajona iedzīvotāju lūgumu organizēt sabiedriskā transporta satiksmi ar pilsētas centru, Daugavpils pilsētas domes  Transporta komisija pēc AS “Daugavpils satiksme” piedāvājuma nolēma ieviest, eksperimentālā kārtā uz 3 mēnešiem, jaunu autobusu maršrutu Nr.16 “Autoosta – Piena kombināta ciemats”.

     Mazietilpības autobuss no Autoostas kursēs pa Lāčplēša, Cietokšņa, Balvu, Stacijas, Kārklu, Vidzemes, 2.Preču ielām līdz gala pieturai “Dīķu iela”. Atpakaļceļā uz Autoostu autobuss kursēs pa 2.Preču, Smiltenes, Malu, 1.Pasažieru, Vidzemes, Kārklu, Stacijas, Balvu, Cietokšņa ielām.

   Nākošā nedēļā 2.Preču ielā pretī mājai Nr.19 tiks ierīkota jauna autobusu pietura “Dīķu iela” un no š.g. 1.marta jaunais autobusu maršruts Nr. 16 tiks atklāts.

   

Autobusu maršruta Nr.16 “Autoosta – Piena kombināta ciemats”

 kustības saraksts (katru dienu no 1.marta līdz 31.maijam)

Pieturas nosaukums:

Laiks:

Autoosta (atiet)

07:10

07:45

08:20

08:55

13:20

14:00

14:40

16:00

16:40

17:20

18:00

Rīgas iela

07:12

07:47

08:22

08:57

13:22

14:02

14:42

16:02

16:42

17:22

18:02

Esplanāde

07:15

07:50

08:25

09:00

13:25

14:05

14:45

16:05

16:45

17:25

18:05

Kārklu iela

07:18

07:53

08:28

09:03

13:28

14:08

14:48

16:08

16:48

17:28

18:08

Autobusu parks

07:20

07:55

08:30

09:05

13:30

14:10

14:50

16:10

16:50

17:30

18:10

Dīķu iela (pienāk)

07:23

07:58

08:33

09:08

13:33

14:13

14:53

16:13

16:53

17:33

18:13

Dīķu iela (atiet)

07:25

08:00

08:35

09:10

13:35

14:15

14:55

16:15

16:55

17:35

18:15

Smiltenes iela

07:28

08:03

08:38

09:13

13:38

14:18

14:58

16:18

16:58

17:38

18:18

2.Preču iela

07:31

08:06

08:41

09:16

13:41

14:21

15:01

16:21

17:01

17:41

18:21

Autobusu parks

07:33

08:08

08:43

09:18

13:43

14:23

15:03

16:23

17:03

17:43

18:23

Kārklu iela

07:35

08:10

08:45

09:20

13:45

14:25

15:05

16:25

17:05

17:45

18:25

Esplanāde

07:38

08:13

08:48

09:23

13:48

14:28

15:08

16:28

17:08

17:48

18:28

Rīgas iela

07:40

08:15

08:50

09:25

13:50

14:30

15:10

16:30

17:10

17:50

18:30

Autoosta (pienāk)

07:43

08:18

08:53

09:28

13:53

14:33

15:13

16:33

17:13

17:53

18:33