Pasažieru ievērībai!

Pasažieru ievērībai!

Š.g. 6. oktobrī pusmaratona „Daugavpils-Mežciems” laikā no plkst. 10:00 līdz  plkst. 16:00   tiks ieviestas izmaiņas autobusu maršrutu Nr.4, Nr.5, Nr.13 un Nr.13A  kustības shēmā!

Iepriekš norādītajā laikā tiks slēgta satiksme Rīgas ielas posmā no Cietokšņa līdz Daugavas ielai, Vienības ielas posmā no Parādes līdz Rīgas ielai, Parādes ielas posmā no Vienības līdz Daugavas ielai un Daugavas ielas posmā no Saules līdz Ceriņu ielai.

Slēgto ceļa posmu dēļ maršruta Nr.4 un Nr.5  autobusi virzienā no centra  kursēs pēc autobusu maršruta Nr.5 shēmas līdz Daugavas ielas un ceļa Nr.67 krustojumam, neiebraucot pieturās: Rīgas iela, Esplanāde, Cietoksnis, Policija. Motoru iela, Vaļņu iela, Lidotāju iela un Dzintari. Savukārt atpakaļceļā (uz centru) kursēs pēc maršruta Nr.4 shēmas.

Arī maršrutu Nr. 13 un 13A   autobusi slēgto ceļa posmu dēļ  neiebrauks pieturās Cietoksnis un Policija.  Maršrutā Nr.13A  autobuss slēgto ceļa posmu apbrauks pa  Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu, Cēsu un Motoru ielām, savukārt maršruta Nr.13  autobuss kursēs pa Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu un Cēsu ielām. 

Izziņas pa tālr. 65425270.                                                         AS “Daugavpils satiksme”