Pasažieru ievērībai !

Š.g. 30.septembrī pusmaratona „Daugavpils-Mežciems” laikā no plkst.09:00 līdz plkst. 13:00 tiks ieviestas izmaiņas autobusu maršrutu Nr.4, Nr.5, Nr.13 un Nr.13A kustības shēmā!

Iepriekš norādītajā laikā tiks slēgta satiksme Rīgas ielas posmā no Cietokšņa līdz Daugavas ielai, Vienības ielas posmā no Parādes līdz Rīgas ielai, Parādes ielas posmā no Vienības līdz Daugavas ielai un Daugavas ielas posmā no Saules līdz Ceriņu ielai.

Slēgto ceļa posmu dēļ maršruta Nr.4 un Nr.5 autobusi virzienā no centra  kursēs pēc autobusu maršruta Nr.5 shēmas līdz Daugavas ielas un ceļa Nr.67 krustojumam, neiebraucot pieturās: Rīgas iela, Esplanāde, Cietoksnis, Policija. Motoru iela, Vaļņu iela, Lidotāju iela un Dzintari. Savukārt atpakaļceļā (uz centru) kursēs pēc maršruta Nr.4 shēmas.

Arī maršrutu Nr. 13 un 13A autobusi slēgto ceļa posmu dēļ  neiebrauks pieturās Cietoksnis un Policija.  Maršrutā Nr.13A autobuss slēgto ceļa posmu apbrauks pa Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu, Cēsu un Motoru ielu, savukārt maršruta Nr.13 autobuss kursēs pa Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu un Cēsu ielu. 

Uzziņas pa tālr. 654-25270                                                     AS „Daugavpils satiksme”

Download