1. MARŠRUTA TRAMVAJI ATSĀK KUSTĪBU PA IERASTO MARŠRUTU “BUTĻEROVA IELA - STACIJA”

Sākot ar 18. novembri, 1. maršruta tramvaji atsāk savu kustību pa ierasto maršrutu “Butļerova iela - Stacija”, izmantojot viensliežu ceļu. Ķīmijas apkaimē tiks izvietota pagaidu pieturvieta “Butļerova iela” (skat. kartē), pieturvieta “Cialkovska iela” pagaidām netiks apkalpota.

Ar 1. maršruta tramvaju kustības sarakstu var iepazīties: ŠEIT

Vēlamies vērst pasažieru uzmanību, ka 17. novembrī tramvaja maršruta Nr. 1 pēdējie reisi ar atiešanas laiku no pieturvietas “Stacija” plkst. 21.42; 22.38 un 0.45 tiks izpildīti uz Ķīmijas apkaimi tāpēc netiks veikti reisi no pieturvietas “Stropu ezers” ar atiešanas laikiem plkst. 22.23; 23.19 un 01.10.

No 18. novembra 97. maršruta “Autoosta – Ķīmiķu ciemats” autobuss, kurš aizvietoja 1. maršruta tramvaju, vairs nekursēs, taču 98. maršruta “Maizes kombināts – Ķīmiķu ciemats” autobuss turpinās pārvadāt pasažierus, nodrošinot nepieciešamo sabiedriskā transporta pakalpojumu līdz šī gada beigām, kad tramvaju satiksme tiks pilnībā atjaunota.

Atgādinām, ka no 2. oktobra daļēji tika ierobežota sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana Daugavpilī. Ierobežojumi ir saistīti ar būvdarbiem: sliežu un pārmiju nomaiņu depo teritorijā, esošo, pirms teju 60 gadiem uzcelto pazemes komunikāciju (siltumtrašu, kanalizācijas un ūdensvada) nomaiņu. Šajā laikā pasažieru pārvadāšana tika nodrošināta gan ar jau esošo, gan ar jaunizveidoto maršrutu autobusiem.

Ar sabiedriskā transporta kustības sarakstiem ir iespēja iepazīties mūsu mājaslapā www.satiksme.daugavpils.lv vai zvanot uz uzziņu dienestu pa tālr. +371 65425270 (autobusu nodaļa) vai +371 29154237 (tramvaju nodaļa).