Aicina pievienoties tiešraides raidījumam "Ceļā ar Daugavpils Satiksme"

SIA “Daugavpils satiksme” aicina visus sekot līdzi un piedalīties tiešraides raidījumā "Ceļā ar Daugavpils Satiksme". Trešā sērija latviešu valodā iznāks 9. jūlijā plkst. 19.30 un būs skatāma arī mūsu lapā vietnē “Facebook” (tāpat kā divas iepriekšējās).

Kopš maija SIA "Daugavpils Satiksme" piedāvā jaunu tiešraides raidījumu, kurā uzņēmuma pārstāvji regulāri informē par jaunumiem pilsētas sabiedriskajā transportā, runā par aktuālajiem jautājumiem un atbild uz iedzīvotāju jautājumiem.

Raidījuma "Ceļā ar Daugavpils Satiksme" mērķis ir ne tikai sniegt aktuālu informāciju, bet arī veicināt sabiedrības iesaisti un sapratni par sabiedriskā transporta darbību un attīstību Daugavpilī. Tā ir lieliska iespēja ikvienam pilsētas iedzīvotājam uzdot jautājumus un saņemt informāciju no pirmavotiem.

Raidījums notiek tiešraidē, dodot visiem interesentiem iespēju 30 minūtes zvanīt uz tālruni 654 07669 vai rakstīt portāla Grani.lv lapā vietnē “Facebook”, uzdodot jautājumus konkrētiem tā viesiem.

Aicinām visus interesentus piedalīties un izmantot šo iespēju sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, lai kopā veidotu labāku un efektīvāku sabiedriskā transporta sistēmu mūsu pilsētā.

Atgādinām – trešais raidījums 9. jūlijā tiešraidē mūsu lapā vietnē “Facebook”, ka arī Grani.lv lapā vietnē “Facebook” un "Youtube"!