Daugavpilieši arvien aktīvāk izmanto 5. tramvaja maršrutu

 

Pasažieru plūsma jaunajā tramvaju maršrutā Nr. 5 "Cietoksnis - Ķīmija - Stropu ezers - Cietoksnis" pieaug ar katru mēnesi: no janvāra līdz aprīlim pasažieru skaits palielinājās par 11%, kas liecina par šī sabiedriskā transporta pieaugošu popularitāti iedzīvotāju vidū.

Ar jauna tramvaju maršruta ieviešanu iedzīvotājiem ir paplašinātas iespējas nokļūt līdz Daugavpils Reģionālajai slimnīcai, kā arī līdz promenādei un pludmalei. Jauno tramvaju maršrutu papildina arī 3. maršruta tramvaji, kas kursē pretējā virzienā. Pasažieriem nav jāuztraucas par maršruta izvēli, jo gan viens, gan otrs nogādās viņus līdz noteiktajam galapunktam. Vienīgā atšķirība ir brauciena ilgums, kas atkarīgs no izvēlētā maršruta.

Atgādinām, ka no š.g. janvāra tika uzsākta jaunā tramvaja maršruta Nr. 5 "Cietoksnis - Ķīmija - Stropu ezers - Cietoksnis" kustība. Ar jaunas tramvaja līnijas izbūvi un jaunā maršruta ieviešanu Ķīmijas apkaime savienota ar Stropiem un Daugavpils Reģionālo slimnīcu, tramvajam veicot apli līdz Cietoksnim un atpakaļ uz Ķīmijas apkaimi.

Ar braukšanas alternatīvajām iespējām var iepazīties šeit.

Jaunais tramvaja maršruts Nr. 5 ir daļa no pilsētas plašākiem transporta infrastruktūras uzlabojumiem, kas veicina ilgtspējīgu mobilitāti. Daugavpils iedzīvotāji un viesi tagad var baudīt ērtāku un efektīvāku sabiedriskā transporta sistēmu, kas paplašina iespējas nokļūt līdz dažādām pilsētas vietām.

Vairāk par jauno tramvaja līniju, tramvajiem un uzņēmuma paveiktajiem darbiem klausieties raidījuma "Ceļā ar Daugavpils satiksme" otrajā sērijā, kas ir pieejama portālā Grani.lv.