Daugavpils satiksme aicina pievērst uzmanību arī uz autobusu kustību pilsētā

Kā jau ziņojām iepriekš, no 25. janvāra Daugavpilī tika ieviests jauns tramvaju maršruts Nr.5. Šis maršruts savieno Ķīmijas apkaimi ar Stropiem un Daugavpils Reģionālo slimnīcu, veicot apli līdz Cietoksnim un atpakaļ uz Ķīmijas apkaimi. Savukārt 3. maršruta tramvaji kursē pretējā virzienā, nodrošinot ērtu satiksmi no Ķīmijas apkaimes uz Cietoksni, Daugavpils Reģionālo slimnīcu, Stropiem un atpakaļ uz Ķīmijas apkaimi.

Pēc jaunā maršruta ieviešanas saņēmām sūdzības no Vecstropu apkaimes iedzīvotājiem par tramvaju kustības intervāla palielinājumu. Agrāk 3. maršruta tramvaju kustības intervāls bija 28 minūtes, tagad tas ir palielinājies līdz 56 minūtēm. Tāds pats intervāls ir arī 5. maršruta tramvajiem. Tomēr intervāls starp 3. un 5. maršruta tramvajiem, kuri kursē pa vienu maršrutu palika - 28 minūtes. Ja kāds vēlas nokļūt no pieturvietas "Čiekuru iela" līdz Centram, var izvēlēties jebkuru no diviem maršrutiem, izvēloties 5. maršruta tramvaju, tas aizņems par 10 minūtēm mazāk laika nekā braucot ar 3. maršruta tramvaju.

“Daugavpils satiksme” vēlas atgādināt arī par autobusu kustību Vecstropos, kas varētu kļūt par lielisku alternatīvu tramvajiem. Visas dienas garumā apkaimē kursē autobuss Nr. 12 “Autoosta - Križi”, agrā rīta stundās autobusu maršruti Nr. 2 un Nr.20a/2.

Piemērs! Ja pasažierim no pieturvietas “Čiekuru iela” jāaizbrauc līdz pieturvietai “Baznīcu kalns”, var izmantot:

• 5. tramvaju maršrutu. Brauciena ilgums 17 minūtes;

• 3. tramvaju maršrutu. Brauciena ilgums 26 minūtes;

• 12. autobusu maršrutu (kā arī 2. un 20a/2). Brauciena ilgums 6 minūtes.

Ar jebkuriem jautājumiem par pilsētas sabiedriskā transporta maršrutiem un kustības laikiem aicinām zvanīt uz mūsu informācijas dienestu +371 29909292, kas ir pieejams katru dienu no 7.00 līdz 19.00 ar pārtraukumiem no 11.00 līdz 11.30 un no 15.30 līdz 16.00.