SIA “Daugavpils Satiksme” informē, kā nokļūt līdz pilsētas pludmalēm

Daugavpilī valda īsta vasaras burvība, un SIA "Daugavpils Satiksme" vēlas atgādināt gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem par iespējām ar sabiedrisko transportu ērti nokļūt līdz oficiālajām peldvietām.

  • Līdz Centrālajai pludmalei var nokļūt ar tramvaju Nr.3 vai Nr.5. Ja jums tuvāk ir autobusa pietura, izvēlieties kādu no šiem maršrutiem: Nr.3, Nr.2, Nr.2A, Nr.11, Nr.12B, Nr.14 vai Nr.23. Jāizkāpj pieturā "Stropu pamatskola".

  • Līdz Šuņezeram var nokļūt, braucot ar autobusiem Nr.4 vai Nr.5 līdz pieturām “Ezeru iela”, “Pļavu iela” vai “Ventas iela”, atkarībā no vēlamās pludmales. Tāpat varat izmantot autobusus Nr.13 vai Nr.13A līdz pieturai “Cēsu iela”. Šie maršruti pieejami katru dienu.

  • Līdz Ruģeļu ūdenskrātuvei jūs ērti aizvedīs autobuss Nr.10. Pateicoties iedzīvotāju ieteikumiem, līdz 31. augustam autobuss šajā maršrutā kursē tieši līdz ūdenskrātuvei.

Lai uzzinātu vairāk par autobusu kustības sarakstiem, apmeklējiet SIA “Daugavpils Satiksme” vietni satiksme.daugavpils.lv vai zvaniet uz tālruni +371 29909292.

“Daugavpils Satiksme” vēl jums neaizmirstamu un baudpilnu vasaru! Sekojiet mums arī sociālajos tīklos, kur regulāri publicējam informāciju par transporta iespējām dažādās vietās. #celojums_ar_Daugavpils_satiksme