No 13. februāra Daugavpilī tiek atjaunota 2. maršruta tramvaju kustība

Sākot ar 13. februāri, Daugavpilī tiks atsākta 2. maršruta "Butļerova – Forštadte" tramvaju kustība, un tramvaji kursēs pēc pagaidu kustības saraksta, kuru var apskatīt satiksme.daugavpils.lv mājaslapā.

No 13. februāra tiks pārtraukta 98. maršruta autobusu kustība, kas laikā, kad tramvaju kustība bija ierobežota, nodrošināja pārvadājumus no Forštadtes līdz Ķīmijas apkaimei. Tādējādi tiks atjaunota tramvaju kustība četros no pieciem maršrutiem. Pašlaik turpinās darbi arī pie tramvaju kustības atjaunošanas 4. maršrutā. Par tramvaju kustības atjaunošanas datuma precizējumiem sekojiet jaunumiem un paziņojumiem.

Atgādinām, ka no 2023. gada 2. oktobra daļēji tika ierobežota sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšana Daugavpilī. Ierobežojumi bija saistīti ar būvdarbiem - sliežu un pārmiju nomaiņa depo teritorijā, esošo, pirms teju 60 gadiem uzcelto pazemes komunikāciju (siltumtrašu, kanalizācijas un ūdensvada) nomaiņa -, pasažieru pārvadāšana tika nodrošināta ar autobusiem.

Gadījumā, ja rodas jautājumi par sabiedriskā transporta maršrutiem, vai jūs nezināt, kā ātrāk tikt līdz konkrētai pieturvietai - zvaniet mūsu uzziņu birojam +371 65425270 vai +371 29909292 (darba laiks 7.00-19.00)