No 18. marta tiks pārtraukta 2. maršruta tramvaju kustība

SIA "Daugavpils satiksme" informē savus pasažierus par ierobežojumiem 2. maršruta "Butļerova – Forštadte" un 4. maršruta “Maizes kombināts - Stacija” tramvaju kustībā no 18. marta līdz 30. aprīlim. Šie ierobežojumi saistīti ar atliktajiem būvdarbiem objektā "Esošās tramvaju līnijas pārbūve tramvaju 2. maršrutā (posmā no 18. novembra un Ventspils ielu krustojuma līdz Jāņa ielai)". Pabeidzot visus būvobjekta labiekārtošanas darbus tiks atjaunota gan 2. maršruta, gan arī 4 maršruta tramvaju kustība. Šī gada 13. februārī Daugavpilī tika atsākta 2. maršruta tramvaju kustība, plānojot būvdarbu atsākšanu pavasara mēnešos. No 18. marta būvdarbi tiks atsākti pie visgarākā 2.9 km sliežu ceļa posma, kas vienlaicīgi ir arī vissarežģītākais posms ar daudzām inženiertīklu šķērsojumu vietām un vairāk nekā 70 privātmāju iebrauktuvēm.

Būvdarbu laikā tiks veikti sliežu ceļu balansēšanas darbi un pārmiju regulācija, gumijas starpliku izbūves darbi. Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem un atsākot darbu asfaltbetona rūpnīcai, pirmām kārtām tiks ieklāta asfalta virskārta visos posma krustojumos un gājēju ietvēs. Notiks bruģēšanas darbi, tiks labiekārtotas atlikušās pieturvietas un veikti apzaļumošanas darbi. Šo darbu kvalitatīvai veikšanai ir nepieciešama tramvaju kustības pārtraukšana.

Iedzīvotāju vidū radās jautājums par pieturvietu Ventspils ielā, kura atradās starp Līvānu un Aglonas ielu. Pirms projekta realizācijas uzsākšanas, minētais ceļa posms Ventspils ielā nebija asfaltēts. Projekta īstenošanas procesā radās nepieciešamība integrēt jaunizbūvēto asfaltēta ceļa infrastruktūru ar tramvaju sliežu infrastruktūru, kas savukārt liedza iespēju izveidot pilnvērtīgu pieturvietu. Tā rezultātā pieturvieta tika izveidota Aglonas ielā, tieši pretī daudzdzīvokļu ēkai. Šobrīd uzņēmums "Daugavpils satiksme" meklē iespēju ierīkot pieturvietu pēc pieprasījuma tieši Ventspils ielas posmā starp Līvānu un Aglonas ielu.

Pasažieru pārvadāšana starp Maizes kombinātu un Ķīmijas apkaimi tiks organizēta ar autobusa Nr. 98 "Maizes kombināts - Ķīmiķu ciemats" palīdzību. Šī pārvadāšana notiks saskaņā ar kustības shēmu un sarakstu, kas bija spēkā no pērnā gada augusta līdz šī gada februārim. "Daugavpils satiksme" atgādina, ka no Maizes kombināta Ķīmijas apkaimes virzienā var nokļūt izmantojot 11. maršruta "Jaunforštadte-Reģionālā slimnīca", 20. maršruta "Autoosta-Jaunforštadte-Jaunbūve-Ķīmiķu ciemats-Jaunforštadte" vai 20a/2. maršruta "Jaunforštadte-Reģionālā slimnīca-Vecstropi-Autoosta" autobusus, savukārt pretējā virzienā var nokļūt izmantojot 11. maršruta un 19. maršruta "Autoosta-Jaunforštadte-Ķīmiķu ciemats-Jaunbūve-Jaunforštadte" autobusus.

Autobusu kustības saraksts pieejams SIA "Daugavpils satiksme" vietnē www.satiksme.daugavpils.lv, tuvākajā laikā būs pieejams arī autobusa maršruta Nr. 98 kustības saraksts. 

Pasažierus aicinām sekot informācijai un ierobežojumu laikā izmantot alternatīvos maršrutus.

Jautājumu gadījumā - zvaniet mūsu uzziņu birojam +371 29909292 (darba laiks 7.00-19.00)

Foto: Margarita Vigule