No 9. novembra tiks slēgts Cialkovska un Jātnieku ielas krustojums

Vēlamies informēt Daugavpils iedzīvotājus, ka no 9. novembra plkst. 8.30 līdz 13. novembra rītam tiks slēgta autotransporta kustība Cialkovska un Jātnieku ielas krustojumā.Visas četras pieturvietas “Cialkovska iela” netiks apkalpotas, vairākiem autobusu maršrutiem tiks mainīta kustības shēma:

20B. JAUNFORŠTATE – SMILTENES IELA – JAUNBŪVE – ĶĪMIĶU CIEMATS 98. MAIZES p style=KOMBINĀTS – ĶĪMIĶU CIEMATS 97. AUTOOSTA – ĶĪMIĶU CIEMATS

Pieturvieta “Cialkovska iela” netiks apkalpota. Tuvākā pieturvieta – “Zeļinska iela” tiks pārcelta uz pagaidu vietu aiz krustojuma ar Zeļinska ielu.

11. JAUNFORŠTATE – REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA

12. AUTOOSTA – KRIŽI

22. KRIŽI – VECSTROPI – JAUNSTROPI – ĶĪMIĶU CIEMATS – JAUNBŪVE – RUĢEĻI – NĪDERKŪNI – AO – AUTOBUSU PARKS

Pieturvietas “Cialkovska iela” (abos virzienos) netiks apkalpotas. Tuvākās pieturvietas “Zeļinska iela” un “Ķīmiskās šķiedras rūpnīca”. Pieturvietas “Zeļinska iela” tiks pārceltas uz pagaidu vietām: virzienā uz centru Jātnieku ielā, savukārt virzienā no centra – Mendeļejeva ielā.

2. GARĀŽAS – AUTOOSTA

23. RUĢEĻI – REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA

20A/2 JAUNFORŠTATE – REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA – VECSTROPI – AUTOOSTA

Pieturvieta “Cialkovska iela” netiks apkalpota. Tuvākās pieturvietas “Zeļinska iela” un “Ķīmiskās šķiedras rūpnīca”. Pieturvieta “Zeļinska iela” tiks pārcelta uz pagaidu vietu Mendeļejeva ielā.

24. AUTOOSTA – JAUNBŪVE – ĶĪMIĶU CIEMATS – JAUNFORŠTATE – CIETOKSNIS – AUTOOSTA

20. AUTOOSTA – JAUNFORŠTATE – JAUNBŪVE – ĶĪMIĶU CIEMATS – JAUNFORŠTATE

Pieturvietas Ķīmiskās šķiedras rūpnīca” un “Cialkovska iela” (abos virzienos) netiks apkalpotas. Tuvākās pieturvietas “Pievedķēžu rūpnīca”, “Zeļinska iela” un “Inženieruiela”

Pagaidu pieturvieta “Zeļinska iela” atradīsies Mendeļejeva ielā.

19. AUTOOSTA – JAUNFORŠTATE – ĶĪMIĶU CIEMATS – JAUNBŪVE – JAUNFORŠTATE

Pieturvietas “Cialkovska iela” un“Ķīmiskās šķiedras rūpnīca” netiks apkalpotas. Tuvākās pieturvietas Pievedķēžu rūpnīca”, “Zeļinska iela” un “Inženieru iela”

14. AUTOOSTA – ĶĪMIĶU CIEMATS

Pieturvietas “Cialkovska iela” (abos virzienos) netiks apkalpotas. Tuvākās pieturvietas “Zeļinska iela” un “Ķīmiskās šķiedras rūpnīca”. Pieturvieta “Zeļinska iela” tiks pārcelta uz pagaidu vietu aiz krustojuma ar Zeļinska ielu.

3. AUTOOSTA – JAUNIE STROPI (KOOPERATĪVS)

Pieturvietas “Cialkovska iela” (abos virzienos) netiks apkalpotas. Tuvākās pieturvietas “Zeļinska iela” un “Ķīmiskās šķiedras rūpnīca”. Pieturvietas “Zeļinska iela” tiks pārceltas uz pagaidu vietām: virzienā uz centru Jātnieku ielā, savukārt virzienā no centra – Mendeļejeva ielā.

 

13. novembrī kustība Cialkovska un Jātnieku ielas krustojumā tiks atjaunota, un autobusi kursēs pēc ierastās kustību shēmas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Gadījumā, ja rodas jautājumi par sabiedriskā transporta maršrutiem, lūdzam zvaniet mūsu uzziņu birojam +371 65425270 vai +371 29909292