REKOMENDĀCIJAS PASAŽIERU KOMFORTAM

Lai brauciens būtu patīkams visiem pasažieriem, lūdzam ievērot sabiedriskā transporta lietošanas noteikumus:

  • Dodiet priekšroku vecāka gadagājuma cilvēkiem, grūtniecēm, māmiņām ar maziem bērniem un personām ar kustību traucējumiem. Pārliecinieties, ka viņi var ērti apsēsties un ceļot bez grūtībām. Brauciena laikā aicinām turēties pie sabiedriskajā transportlīdzeklī esošajiem atbalsta stieņiem vai siksnām.

  • Uzturiet tīrību transporta salonā un pieturvietās. Izmetiet atkritumus atkritumu tvertnēs un pārliecinieties, ka neatstājat savus priekšmetus sabiedriskajā transportā. Tīra vide ir patīkama visiem.

  • Izvairieties no skaļām sarunām un mūzikas klausīšanās bez austiņām. Pievērsiet uzmanību apkārtējiem un centieties neradīt diskomfortu citiem pasažieriem.

Plānojiet savu ceļojumu:

  • Lai izvairītos no aizkavēšanās, pārbaudiet iepriekš tramvaju un autobusu maršrutus un laikus. Tas palīdzēs plānot ceļojumu un nokļūt galamērķī bez stresa. Mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos ir pieejama visa aktuālā informācija, ieskaitot plānotās izmaiņas kustības shēmā vai grafikā.

  • Ja plānojat apmaksāt braucienu skaidrā naudā, lūgums pēc iespējas precizāk sagatavot nepieciešamo naudas summu.

  • Gadījumā, ja ir neparedzētas aizkavēšanās vai problēmas, vienmēr ir labi zināt alternatīvus maršrutus. Tas ļaus ātri pielāgoties situācijai un turpināt ceļojumu. Alternatīvus transporta variantus varat atrast mūsu mājaslapā, izvēloties ierasto braukšanas maršrutu un pieturvietu, zemāk būs piedāvātas iespējamās alternatīvas.

Veidosim kopā patīkamāku braucienu sev un apkārtējiem!