SIA "Rīgas satiksme" pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja SIA “Daugavpils satiksmi”

  13. jūnijā SIA “Daugavpils satiksme” uzņēma SIA "Rīgas satiksme" valdi, lai iepazīstinātu ar uzņēmumu un dalītos pieredzē: viesi uzzināja par uzņēmuma darbību, detalizēti iepazinās ar visām tās struktūrvienībām, kā arī aplūkoja “Daugavpils satiksmes” lepnumu - jaunos autobusus un tramvajus.

Tikšanās laikā apspriesti vairāki būtiski jautājumi, kas skar abu uzņēmumu darbību. Īpaša uzmanība tika pievērsta jautājumiem par autostāvvietām un to sistēmas uzlabošanu, kā arī veco tramvaju modernizēšanu. Abu uzņēmumu pārstāvji dalījās savā pieredzē un risinājumos, lai kopīgiem spēkiem veicinātu sabiedriskā transporta sistēmas attīstību un uzlabošanu.

Sadarbībā ar Daugavpils tūrisma informācijas centru notika ekskursija pa Daugavpils cietoksni, kas ir viena no ievērojamākajām pilsētas apskates vietām. Viesiem bija iespēja izzināt Rotko muzeju, vērot cietokšņa ainas un apskatīt Inženieru arsenālu.

 

Šī vizīte iezīmē nozīmīgu soli SIA “Daugavpils satiksme” un SIA "Rīgas satiksme" sadarbības stiprināšanā, ka arī veicinās jaunu, inovatīvu risinājumu ieviešanu sabiedriskā transporta sistēmā gan Daugavpilī, gan Rīgā.