SĀKOT AR 19. JŪNIJU ILGTERMIŅĀ TIKS SLĒGTA 2. UN 4. MARŠRUTA TRAMVAJU KUSTĪBA

Šī gada 18. maijā atklāta konkursa “Esošās tramvaju līnijas pārbūve tramvaju 2. maršrutā (posmā no 18. novembra un Ventspils ielas krustojuma līdz Jāņa ielai)” rezultātā tika noslēgts būvdarbu līgums, kas paredz esošās tramvaju līnijas un pieguļošā ceļa infrastruktūras pārbūvi, kā arī inženiertīklu nomaiņu no 18. novembra un Ventspils ielas krustojuma līdz Jāņa ielai. Remontdarbu laikā tiek slēgti 2. un 4. tramvaja maršruti.

Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus izmantot esošos sabiedriskā transporta variantus – autobusa maršrutus Nr. 11, 19, 20, 20A un 20A/2. Vēlamies vērst uzmanību, ka remontdarbu laikā A.Pumpura ielas posmā no Višķu ielas līdz Aglonas ielai no šī gada 19. jūnija plkst. 09.00 autobusa kustība no A.Pumpura ielas tiek novirzīta uz Kauņas ielu. Pieturvietas “Ziemeļu iela”, “Aglonas iela” un “Valmieras iela”, kas atrodas A.Pumpura ielā, tiek pārceltas uz pagaidu atrašanas vietu Kauņas ielā.

Atgādinām, ka 3. maršruta tramvajs pašlaik kursē no galapunkta “Butļerova iela” līdz galapunktam “Cietoksnis”

1. maršruta tramvajs kursē bez izmaiņām no galapieturas “Butļerova iela” līdz galapieturai “Stacija”, saskaņā ar esošo kustības sarakstu.

AS “Daugavpils satiksme” vēlas atvainoties par sagādātajām neērtībām un cer uz sapratni no pasažieru puses.