SIA "Daugavpils satiksme" aicina pievērst uzmanību tam, kā mēs varam viens otram palīdzēt, gaidot autobusu

SIA "Daugavpils satiksme" rūpējas par to, lai brauciens ar sabiedrisko transportu būtu drošs un ērts visām pasažieru grupām. Lai mēs visi varētu labāk saprast un atbalstīt viens otru, lūdzam ņemt vērā dažus padomus gaidot autobusu:

  • Būt vadītāja redzamības lokā: atrodoties pieturvietā, lūdzam ievērot drošu attālumu un stāvēt tā, lai esat labi redzams. Jāņem vērā atpakaļskata spoguļa redzamības ierobežojumi, kas ir no 2,2 līdz 2,6 metriem (skatīt shēma).

  • Būt saprotošam: ir cilvēki, kuriem ir funkcionāli traucējumi vai kuriem var būt grūtības ātri pārvietoties. Piedāvājiet viņiem palīdzību. Sabiedriskajā transportā ir speciālā poga (centrālajā ieejā), ko cilvēks ar pārvietošanās grūtībām vai vecāki ar ratiņiem var nospiest, lai autobusa vadītājs viņiem palīdzētu. Lūgums nespiest pogu bez iemesla! Katrā transportlīdzeklī ir pieejams piekļuves nodrošinājums vecākiem ar ratiņiem un cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Tas atrodas centrālajā ieejā.

  • Sadarboties: komunikācija ir visa pamatā. Lūdzam jautāt, lūgt palīdzību vai sazināties ar mums: 65425270. Kopīgiem spēkiem mēs varam risināt jebkuru situāciju.

  • Ņemt vērā, ka sliktu laika un ceļa apstākļu, kā arī transporta sastrēgumu gadījumos atiešanas laiks var mainīties. Lūdzam būt pieturvietā savlaicīgi, pirms autobusa atiešanas laika.

Pateicamies par sapratni un atbalstu!