AS "Daugavpils satiksme" lepnums

Latvijas Republikas proklamēšanas 104.gadadienas priekšvakarā, 17. novembrī svinīgā pasākumā Daugavpils Kultūras pilī tika pasniegti Daugavpils pilsētas pašvaldības apbalvojumi.

Arī AS “Daugavpils satiksme” 2 darbinieki tika apbalvoti ar “Goda rakstu”.

 

Tramvaja vadītājs Vitolds ŠARŠŪNS uzņēmumā uzsāka darbu 2011.gadā.

V.ŠARŠŪNS ar tramvajiem pārvadā pasažierus Daugavpils pilsētā, bez ceļu satiksmes negadījumiem, ļoti atbildīgi un profesionāli, veicot savus darba pienākumus. Tramvaju kustības iecirkņa transporta inspektora prombūtnes laikā sekmīgi pilda viņa pienākumus. Strādājot uzņēmumā, pastāvīgi pilnveido tramvaja vadītājam nepieciešamās prasmes un iemaņas. Uzkrātajā darba pieredzē viņš dalās ar jaunajiem kolēģiem, pacietīgi izskaidrojot un parādot sava amata smalkākās nianses.

Autobusu ritošā sastāva dienesta meistars Viktors ŅEVJADOMSKIS darbu uzņēmumā uzsāka 1999.gadā kā autoatslēdznieks. No 2014.gada ir Autobusu ritošā sastāva dienesta meistars un vada autobusu remontdarbnīcas brigādi.

Jau 23 gadus V.ŅEVJADOMSKIS ļoti atbildīgi un profesionāli veic savus darba pienākumus. Profesionālajos darba gados gūtā pieredze, prasmes un iemaņas palīdz kvalitatīvi un ātri veikt darba pienākumus, kas savukārt ir garants uzņēmuma autoparka uzturēšanai darba režīmā.

V.ŅEVJADOMSKIS ir disciplinēts un ļoti atbildīgs.