NO 15.NOVEMBRA SKOLĒNI ATKAL VARĒS BEZ MAKSAS BRAUKT PILSĒTAS SABIEDRISKAJĀ TRANSPORTĀ

Daugavpilī deklarētie skolēni, neatkarīgi no vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta esamības, no 15.novembra atkal varēs bez maksas izmantot pilsētas sabiedrisko transportu. Tādējādi daļēji tiek atgriezti no 25.oktobra atceltie braukšanas atvieglojumi.

Profesionālās izglītības iestāžu klātienē un neklātienē izglītojamie, kuri apgūst profesionālās pamatizglītības, arodizglītības vai profesionālās vidējās izglītības programmas un kuri deklarējuši pamatdzīvesvietu Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā, var izmantot pilsētas sabiedrisko transportu pilsētas nozīmes maršrutu tīklos ar 50% atvieglojumu no braukšanas maksas, uzrādot mēnešbiļeti.

Visi pārējie atvieglojumi braukšanai sabiedriskajā transportā, tajā skaitā svētdienās, pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkos, Starptautiskajā Invalīdu dienā un pilsētas svētku laikā, ir atcelti līdz 11. janvārim, tas ir, līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.