Pasažieru ievērībai!

Pasažieru ievērībai!

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka “Daugavpils – Mežciems” skrējiena laikā š.g. 25.septembrī no plkst. 09.00 līdz plkst. 14.00 tiks pārtraukta jebkāda transporta kustība šādās ielās: Parādes, Ģimnāzijas, Rīgas, Vienības, Daugavas ielas posmā no Daugavas un Parādes ielas krustojuma līdz Daugavas ielai 69V. Rezultātā autobusu maršruta Nr.4 autobusi virzienā no centra, no Cietokšņa un Kraujas ielas krustojuma, kursēs pa Kraujas, Kārklu un Vidzemes ielām, turpinot kustību pēc autobusu maršruta Nr.5 shēmas līdz Daugavas ielas un ceļa Nr.67 krustojumam, kur apgriezīsies un turpinās kustību pēc autobusu maršruta Nr. 4 kustības shēmas, neiebraucot pieturās: “Cietoksnis”, “Policija”, “Motoru iela”, “Vaļņu iela”, “Lidotāju iela” un “Dzintari”. Vienlaicīgi autobusu maršruta Nr.5 autobusi virzienā uz centru no Daugavas ielas un ceļa Nr.67 krustojuma kursēs pēc autobusu maršruta Nr.4 shēmas līdz Vidzemes un Kraujas ielu krustojumam, kur pagriezīsies un kursēs pa Kraujas un Kārklu ielām līdz Cietokšņa ielai,  kur atsāks kustību pa savu apstiprināto shēmu.

Autobusu maršrutu Nr.13 autobusi, slēgto ceļa posmu dēļ, neiebrauks pieturās “Cietoksnis”, “Policija” un “Motoru iela”, bet kursēs pa Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu un Cēsu ielām līdz galapieturai “Liepziedu iela”, savukārt, maršruta Nr. 13A autobuss, slēgto ceļa posmu dēļ, neiebrauks pieturās “Cietoksnis” un “Policija” un slēgtos ceļa posmus arī apbrauks pa Kraujas, Kārklu, Vidzemes, Odu, Cēsu un Motoru ielām.

Kā arī autobusa maršruta Nr.9 autobusiem, slēgto ceļu posmu dēļ, nebūs iespējas, braucot no pilsētas centra, piebraukt pie pieturas “Rīgas iela”.

Izziņas pa tālr. 65425270.                                    AS “Daugavpils satiksme”